תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

  1. ראשי
  2. אקססוריז לחדר ילדים
  3. תמונות לחדר ילדים
  4. קיר גלריה לחדר ילדים

קיר גלריה לחדר ילדים

קיר גלריה של תמונות לחדר ילדים באיור מקורי ובלעדי שיהפכו את חדרי ילדיכם לייחודיים, קסומים ומלאי השראה! לבחירתכם מגוון גדלים וסוגי מסגרות, או הדפסים ללא מסגרות. כל התמונות מוכנות לפי הזמנה made to order. ניתן לשלב בין איורים שונים, לבצע שינויים והתאמות אישיות של גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים ועוד – פנו אלינו לפרטים במייל או בוואצאפ.

Woodland Four Pink
קיר גלריה לילדים - 4 הדפסי נייר
360.001000.00
Woodland Four Mint
קיר גלריה לילדים - 4 הדפסי נייר
360.001000.00
Woodland Four Blue
קיר גלריה לילדים - 4 הדפסי נייר
360.001000.00
Gaming Four
קיר גלריה לחדר גיימינג - 4 הדפסי נייר
450.00960.00
Space Boy Gallery
קיר גלריה לילדים - 6 הדפסי נייר
570.00960.00
Football Four
קיר גלריה לילדים - 4 הדפסי נייר
420.00920.00

איך בוחרים גודל לתמונות ויוצרים סט תמונות מרשים לקיר?

סט תמונות לחדר ילדים יכול להתאים בשני מקרים – לשטח תלייה רוחבי מאוד, כמו קיר רחב של מעל 2 מטרים, מעל מיטת תינוק, מיטת מעבר, או מיטת נוער. לחילופין, ניתן לצופף ולתלות את התמונות בגבהים שונים, או לבחור סט שלוש תמונות בשלושה גדלים שונים. צורת תלייה זו תתאים לקיר פחות רחב. מומלץ למקם את התמונות באופן יחסי לאלמנט משמעותי בחלל, למשל, לפי מרכז שטח הקיר המיועד לתלייה, מעל מרכז המיטה או השולחן.

אז איך תדעו מה גודל התמונות המתאים ביותר? הכנו לכם שלבים שיעזרו לכם לבדוק זאת בקלות:

  • בוחרים את הקיר עליו תרצו לתלות את התמונות, ומודדים את מידות השטח הפנוי לתלייה. בעת המדידה, יש להתחשב באלמנטים צמודים לקיר שמגבילים את שטח התלייה, כמו מיטה, חלון, ארון, שולחן או מזגן.
  • משרטטים את הקיר והאלמנטים הצמודים לו לפי פרופורציה של 1:10, על מנת להקטין את האיור (או לפי פרופורציה אחרת שנוחה לכם).
  • מוסיפים ומשרטטים גם את התמונות שבחרתם, לפי אותה פרופורציה כמובן. שימו לב שאת משרטטים את התמונות לפי הגודל והפורמט שתרצו, ובמיקום שתרצו לתלות אותן. הגדלים הנפוצים ביותר לתמונות ילדים הם: 21/30 ס״מ, 30/40 ס״מ ו-40/50 ס״מ לקירות רחבים במיוחד.
  • השרטוט המפורט שיצרתם ימחיש לכם איך גודל התמונות יראה על הקיר. תוכלו לבדוק כמה גדלים בצורה דומה עד שתגיעו להחלטה הנכונה.

תמונות לחדרי ילדים באיור מקורי
מגוון התמונות שלנו באיור מקורי ובלעדי. האיורים מודפסים על נייר או קנבס עבים ואיכותים, בדיו פיגמנטי משובח המחזיק לאורך שנים, ומיועד לתנאי פנים, ללא שמש ישירה. התמונות ממוסגרות בעבודת יד במסגור אומנותי, בחיפוי פיויסי איכותי לצורך בטיחות ילדיכם. ניתן לרכוש את ההדפסים ללא מסגרות, בגדלים סטנדרטיים המתאימים למסגרות שיש באיקאה ובחנויות מסגרות אחרות. כל המוצרים הם made to order, ומוכנים לפי הזמנה. תוכלו לשלב בין איורים שונים כרצונכם. בנוסף ניתן לבצע התאמות אישיות בתשלום – שינוי גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים ועוד – הקליקו כאן להתאמות אישיות.

אם תרצו להתייעץ איתנו, אנחנו כאן בשבילכם – שלחו לנו הודעה במייל או בוואצאפ.