אריזה, משלוחים והחזרות

 אריזה

אריזת המוצרים נעשית בצורה אופטימלית ומותאמת למוצר. ​

* הדפסים לא ממוסגרים - הדפסים עד גודל A4 נשלחים בתוך ניילון, במעטפת ״פצפצים״ שטוחה עם קרטון עבה למניעת קיפול. הדפסים גדולים יותר נשלחים מגולגלים בעדינות בתוך גליל קרטון קשיח.

* תמונות ממוסגרות (עד גודל 40/50 ס״מ)- ישלחו בתוך מארז קרטון ייעודי עטופות בנייר פצפצים למניעת פגיעה.

* קנבסים/שטיחים/כריות ישלחו ארוזים היטב בתוך קרטון ייעודי.​

* תמונות גדולות ממוסגרות לא יארזו במארז חיצוני כיוון שהן נשלחות עם שליח מיוחד עבור סוג מוצר זה, עד בית הלקוח (* ראו תנאים מיוחדים לתמונות ממוסגרות ממחלקת עיצוב לבית ולמשרד בהמשך למטה), באופן שמגן על התמונות מפגיעה. 

משלוחים

זמן הכנת המוצרים: מכיוון שמרבית המוצרים הם made to order, כלומר מוכנים לאחר הרכישה, ידרשו בין 1-14 ימי עסקים (לא כולל סופי שבוע וחגים) להכינם, אלא אם הם נמצאים במלאי. לאחר השלמת תהליך הרכישה והקליטה במערכת ולאחר שאושרה ע"י חברת כרטיסי האשראי, הפריט יוכן עבורכם. לכשיהיה מוכן, ישלח לכתובת שנרשמה על ידכם בעת מילוי הפרטים לאתר זה, או יהיה מוכן לאיסוף באחת מהדרכים שבחרתם.

דרכי המשלוח לבחירתכם: יופיעו בעת תהליך ההזמנה ומופורטות בהמשך. הסכום עבור המשלוח ייגבה בעת ביצוע התשלום עבור ההזמנ. במידה ובחרתם באפשרות "איסוף עצמי", לא ייגבה סכום נוסף עבור המשלוח. 


* דואר רשום - 20 ש״ח. החבילה תשלח באמצעות דואר ישראל. קבלת החבילה בסניף הקרוב לביתכם - תקבלו הודעה על כך מסניף הדואר. זמן המשלוח: עד 14 ימי עסקים בכפוף לדואר ישראל. במידה ונתקלת בבעיה נשמח לסייע דרך שירות לקוחות.

* משלוח לנקודת מסירה - 22 ש״ח. החבילה תשלח לנקודת מסירה הקרובה לאזור מגורכם באמצעות שירות ״פיק-אפ״ של חברת יו פי אס - מומלץ! מגוון נקודות המסירה האפשריות מפורטות בלינק הבא: https://www.pickuppoint.co.il/#pointsPickup  - למציאת נקודת מסירה, יש לבחור מהתפריט העליון ״נקודות PickUp ולהזין את כתובתכם. נקודות המסירה הקרובות לכתובת אותה הזנתם יופיעו על המפה. תוכלו לציין את הנקודה בה בחרתם בתיבת השיחה לפני ההוספה לסל. במידה ולא תציינו זאת, נקודת המסירה תבחר על ידינו ולפי הכתובת אותה הזנתם בעת הרכישה. כאשר המשלוח יגיע לנקודת המסירה, תקבלו הודעה לנייד אותו הזנתם. זמן המשלוח: תוך יום עסקים. במידה ונתקלת בבעיה נשמח לסייע דרך שירות לקוחות.

* שליח עד הבית - 40 ש״ח. החבילה תשלח אליכם עם שליח עד פתח הבית, או לסניף הדואר הקרוב לביתכם במידה ושם הישוב אינו מופיע ברשימה. זמן המשלוח: 3-5 ימי עסקים ליישובים מרכזיים (ליישובים מרוחקים ו/או מעבר לקו הירוק - עד 5 ימי עסקים, בחגים או בזמני עומס זמני המשלוח יכולים להתארך בהתאם לחברת המשלוחים, ועד 7 ימי עסקים). השליח יצור אתכם קשר טלפוני ביום ההגעה לצורך תיאום - אנא השאירו מספר טלפון זמין לצורך תיאום.

 

​* תנאי משלוח מיוחדים לתמונות ממוסגרות ממחלקת עיצוב לבית וציורים מקוריים:
שליח עד הבית - 80 ש"ח
, בין 5-7 ימי עסקים, באיזור המרכז בלבד (חדרה עד גדרה), או בתוספת עלות 60 ש״ח לאזורים המרוחקים מהמרכזלכתובת שהקלדת בעת הרכישה, בהתאם ליכולת החברה. 
לצערינו מטעמים טכניים, לא נוכל לספק עד הבית משלוחים ליישובים מעבר לקו הירוק ולא ישלחו משלוחים ליישובים אלה - אם אתם גרים ביישוב שכזה, אנא צרו איתנו קשר וננסה יחד למצוא פתרון.

* איסוף עצמי - ללא תוספת עלות. יש לתאם מראש טלפונית - 0547204748. ההגעה לנקודת האיסוף תעשה בהתאם למפורט בעמוד המוצר - רחוב ערוגות הבושם 4, חדרה - או - נקודה באיזור תל אביב. יודגש, כי על מזמין המעוניין באיסוף עצמי לעקוב אחר ההוראות להזמנה באיסוף עצמי כפי שמצויים באתר, וכן להמתין להשלמת תיאום פרטי האיסוף.

הערות ודגשים חשובים:

 1. זמן האספקה של שליח עד הבית תלויים במסלול השליחים בכל איזור, בהתאם לחברת המשלוחים. לא ניתן לדעת מראש בדיוק באיזו שעה יגיע השליח. השליח יצור אתכם קשר בטלפון הנייד שהזנתם בעת הרכישה לפני הגעתו. יש להשאר זמינים בנייד זה משום שזו הדרך היחידה להשיגכם על מנת לתאם קבלת המוצר. במידה וזמני המשלוח אינם נוחים לכם, מומלץ להיערך מראש לפתרון חלופי במידת האפשר - למשל, השארת המשלוח אצל שכנים. שימו לב - לא מומלץ לאשר את השארת המשלוח מחוץ לדלת הבית ללא השגחה. במידה ואשרתם זאת - החברה לא תישא באחריות על תוכן המשלוח אם יתגלה בו פגם. בכל תקלה אנא צרו איתנו קשר וננסה לעזור מיידית. לגבי תמונות גדולות ממוסגרות- מומלץ מאוד לאסוף עצמאית בתיאום מראש.

 2. משלוח עבור כל חבילה במשקל של עד 20 ק"ג, ובתנאי שגודלה אינו עולה על 50/50 ס״מ, כרוך בעלות של 40 ₪. 

 3. יודגש, כי יתכן ומשלוח של כל חבילה במשקל של עד 20 ק"ג ליישובים מרוחקים מאוד ממרכז הארץ, או לאחר הקו הירוק יהיה כרוך בעלות של 80 ₪ או שלא יתאפשר כלל או שיתאפשר באיסוף עצמי בלבד. אצור אתכם קשר לתוספת תשלום במידה וזה המצב.

 4. יודגש כי במשלוח גדול מ-50/50 ס״מ, ו/או הנחלק לשתי חבילות נפרדות מפאת גודלו או מסיבות טכניות, יתכן שהמשלוח יחוייב בסכום כפול, דהיינו 80 ש״ח, כשני משלוחים נפרדים. במידת הצורך, אצור אתכם קשר.

 5. דמי המשלוח הנקובים באתר אינם כוללים הובלה אל מחוץ לישראל.

  1. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקת המוצרים ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

  2. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הסעד הבלעדי של המזמין במקרה של איחור ו/או עיכוב באספקת המוצרים הינו אך ורק הזכות לבטל את העסקה ולקבל את כספו חזרה.

  3. בעת אספקת המוצר, רשאית החברה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.

החזרות

* במידה ואינכם מעוניינים בפריט שקיבלתם, תוכלו להחזירו ולקבל החזר כספי, עד 14 יום מיום קבלתו, ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש, ו/או שלא נפל בו שום פגם/נזק, ארוז באותו אופן שנשלח אליכם (שמגן על המוצר במשלוח) ובאריזתו המקורית.

* האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין, ובמסגרת הזמן הנקוב לעיל, חלה על הלקוח המזמין.

* פריטים המוגדרים כ sale / בהתאמה אישית אינם ניתנים להחזרה, אלא אם נמצא בהם פגם.

* דמי ביטול עסקה יחויבו בעמלה של 5% או 100 ש״ח מסך הרכישה (לפי הוראות חוק הגנת הצרכן) ויקוזזו דמי המשלוח החוזר מסכום הזיכוי - לפי עלות שיטת המשלוח שנבחרה. במידה והמוצר סופק לכם באיסוף עצמי לא יקוזז סכום כלשהו. את המשלוח החוזר ניתן להזמין דרכינו בעלות לפי סוג המשלוח - אנו נזמין את השליח, ואתם תצטרכו להדפיס שטר מטען ולתאם את המסירה מול השליח, טלפונית.

* לפני כל משלוח אנו עורכים בקרת איכות למוצרים שהוזמנו. אם בכל מקרה נפל פגם באחד המוצרים שנשלחו אליכם, צרו עמנו קשר כאן ונתאם החלפת המוצר במידת הצורך. 

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

כתבו לנו ונשמח לעזור!

נשמח לשמוע מכם:

054-7204748

עקבו אחרינו - זה שווה!

 • Elior Decor Facebook
 • Elior Decor Pinterest
 • Elior Decor Instagram

© 2017 by Elior Bar On