תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

  1. ראשי
  2. אקססוריז לחדר ילדים
  3. גלויות

גלויות

גלויות הן תמונות קטנות באיור מקורי ובלעדי, שיהפכו כל חלל לייחודי, קסום ומלא השראה! מודפסות על נייר עבה ואיכותי, ומגיעות ללא מסגרות. ניתן לתלות אותן על לוח השראה, רשת ברזל, או למסגר ולתלות על הקיר. אפשר גם לכתוב על צידן האחורי ולהשתמש בהן ככרטיס ברכה. כל הגלויות מוכנות לפי הזמנה made to order. ניתן לשלב בין איורים שונים, לבצע שינויים והתאמות אישיות של גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים, ולהוסיף מסגרות – פנו אלינו לפרטים במייל או בוואצאפ.

4 רעיונות יצירתיים שאפשר לעשות עם הגלויות שלנו

הגלויות שלנו מגיעות במגוון סגנונות וצבעים. ניתן לרכוש סט של תשע גלויות, ולהשתמש בהן במגוון דרכים יצירותיות:

  • אפשר לתלות את הגלויות על לוח השראה או רשת ברזל – תמיד כיף להסתכל על אוסף תמונות קטנות שמשמחות את הלב. מומלץ לתלות את התמונות בפיזור חופשי, בצורה מאוזנת מבחינת הצבעוניות והמשקל.
  • לחילופין, אפשר למסגר את הגלויות במסגרות שיש באיקאה או בחנויות מסגרות אחרות, ולתלות על הקיר ליצירת קיר גלריה מקסים. טיפ! – אפשר לרכוש מסגרות גדולות יותר ולמסגר את הגלויות עם פספרטו – מה שיגדיל בפועל את התמונות ויצור רושם גדול יותר.
  • לא חייבים לתלות את כל הגלויות במקום אחד – אפשר לפזר אותן בכמה מקומות בחדר, על שולחן, על מדף, או על הקיר, ואפילו בין שני חדרים או יותר.
  • אפשר להשתמש בהן ככרטיסי ברכה מקוריים. הגלויות מודפסות על נייר מט, כך שניתן להוסיף כיתוב בגב הגלויה.

כל גלויה היא פיסת אומנות קטנה ומקסימה
מגוון הגלויות שלנו באיור מקורי ובלעדי. האיורים מודפסים על נייר עבה ואיכותי, בדיו פיגמנטי משובח המחזיק לאורך שנים, ומיועד לתנאי פנים, ללא שמש ישירה. הן מגיעות ללא מסגרות, בגדלים סטנדרטיים המתאימים למסגרות שיש באיקאה ובחנויות מסגרות אחרות. כל הגלויות הן made to order, ומוכנות לפי הזמנה. ניתן לבצע התאמות אישיות בתשלום – שינוי גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים ועוד – הקליקו כאן להתאמות אישיות.

אם תרצו להתייעץ איתנו, אנחנו כאן בשבילכם – שלחו לנו הודעה במייל או בוואצאפ.