תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

  1. ראשי
  2. אקססוריז לחדר ילדים
  3. מד גובה

מד גובה לחדר ילדים

מד גובה לחדר ילדים באיור מקורי, פריט עיצובי יחיד ומיוחד. ניתן לכתוב עליו את גובה ילדיכם, לעקוב אחר תהליך הגדילה שלהם ואף להוסיף כיתוב אישי. יראה נפלא תלוי בחדר, יוסיף יופי וחמימות לכל פינה שתרצו. מזכרת מקסימה הנשמרת לאורך שנים, ומתנת לידה מקורית ומרגשת!

מד גובה+תעודת לידה

Woodland Animals
מד גובה לילדים בשילוב תעודת לידה
320.00
Superhero
מד גובה לילדים
260.00290.00
Unicorns
מד גובה לילדים
260.00290.00
Llamas
מד גובה לילדים
260.00290.00
Dinosaurs
מד גובה לילדים
260.00290.00
Wild Animals
מד גובה לילדים
260.00290.00

מד גובה הוא הפריט המיוחד שחיפשתם!

איזו מתנת לידה אפשר להביא לאח בכור שתתאים לזוג אחים, לשלישייה או לרביעייה? איזה פריט יוכל להתאים לפינה צרה בחדר? אילו אקססוריז יפים ומיוחדים לחדר ילדים אפשר למצוא? לא תמונות, אלא כאלה שלא רואים בכל מקום, פריט עיצובי מיוחד ומפתיע. אם שאלתם את עצמכם אחת מהשאלות האלה – מד גובה הוא הפתרון בשבילכם.

אז מה מיוחד במדי הגובה שלנו?

  • מדי הגובה שלנו איכותיים ונראים נפלא. הם מודפסים על קנבס עבה בגימור מט, בדיו פיגמנטי בצבעיים חיים ויפים הנשמרים לאורך שנים. הם מגיעים ממוסגרים בלייסטים מעץ טבעי מלמטה ומלמעלה, מוכנים לתלייה עם חוט בגוון טבעי המחובר ללייסט העליון.
  • מד גובה יראה נפלא תלוי בכל פינה בחדר שבה ניתן לעמוד ליד הקיר. בשל הפרופורציה הצרה והאורכית שלו, הוא מתאים לתלייה גם בקירות צרים. למשל, בין מיטה לארון, או על קיר צר בכניסה לחדר.
  • מד הגובה מאפשר לכתוב מידות גובה של ילד אחד או יותר, וכך לנהל מעקב לאורך שנות ההתפתחות המופלאות. ההורים והילדים כאחד יהנו מאוד מתהליך סימון הגובה.
  • ניתן לערוך שינויים והתאמות אישיות על מד הגובה ואף להוסיף לו תעודת לידה.
  • לאחר כמה שנים ניתן לגלגל את מד הגובה ולשמור אותו כמזכרת מקסימה שאינה תופסת מקום איחסון רב.
  • היתרונות שלו והשימושים המגוונים שלו הופכים אותו למתנת לידה מקורית ומרגשת. הוא מגיע ארוז באריזה יפה, וכן ניתן להוסיף לו ברכה שתרצו, כתובה בכתב יד.

אם תרצו להתייעץ איתנו, אנחנו כאן בשבילכם – שלחו לנו הודעה במייל או בוואצאפ.