תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

תמונות לחדרי ילדים

אקססוריז

  1. ראשי
  2. אקססוריז לחדר ילדים
  3. תמונות לחדר ילדים
  4. תמונה יחידה או זוג תמונות לחדר ילדים

תמונה יחידה וזוג תמונות לחדר ילדים

תמונה לחדר ילדים או זוג תמונות באיור מקורי ובלעדי שיהפכו את חדרי ילדיכם לייחודיים, קסומים ומלאי השראה! לבחירתכם מגוון גדלים וסוגי מסגרות, או הדפסים ללא מסגרות. כל התמונות מוכנות לפי הזמנה made to order. ניתן לשלב בין איורים שונים, לבצע שינויים והתאמות אישיות של גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים ועוד – פנו אלינו לפרטים במייל או בוואצאפ.

Woodland Animals
תעודת לידה מלבנית מודפסת על נייר
150.00330.00
Woodland Animals
תעודת לידה על קנבס ממוסגר עם לייסטים
240.00330.00

תוספת כיתוב אישי

Airplane Duo
2 הדפסי נייר לחדר ילדים עם כיתוב אישי
240.00580.00
Unicorn Dream
2 הדפסי נייר לחדר ילדים
180.00500.00

איך בוחרים תמונה בגודל מתאים לחדר הילדים?

תמונה לחדר הילדים מכניסה יופי וחמימות לכל פינה בחלל. למשל, מעל ראש מיטה, מעל שולחן כתיבה, או בסמוך לאלמנטים אחרים שעל הקיר כמו מדפים. זוג תמונות יכול להתאים לשטח תלייה רוחבי (אך לא רחב מאוד). למשל, מעל מיטת תינוק, או שידת החתלה. ניתן לצופף או לרווח בין התמונות לפי הצורך ואף לתלותן בגבהים או בגדלים שונים ליצירת משחק ועניין. מומלץ למקם את התמונות באופן יחסי לאלמנט משמעותי בחלל, למשל, לפי מרכז שטח הקיר המיועד לתלייה, מעל מרכז השידה או השולחן.

אז איך תדעו מה גודל התמונות המתאים ביותר? הכנו לכם שלבים שיעזרו לכם לבדוק זאת בקלות:

  • בוחרים את הקיר עליו תרצו לתלות את התמונות, ומודדים את מידות השטח הפנוי לתלייה. בעת המדידה, יש להתחשב באלמנטים צמודים לקיר שמגבילים את שטח התלייה, כמו מיטה, חלון, ארון, שולחן או מזגן.
  • משרטטים את הקיר והאלמנטים הצמודים לו לפי פרופורציה של 1:10, על מנת להקטין את האיור (או לפי פרופורציה אחרת שנוחה לכם).
  • מוסיפים ומשרטטים גם את התמונות שבחרתם, לפי אותה פרופורציה כמובן. שימו לב שאת משרטטים את התמונות לפי הגודל והפורמט שתרצו, ובמיקום שתרצו לתלות אותן. הגדלים הנפוצים ביותר לתמונות ילדים הם: 21/30 ס״מ, 30/40 ס״מ ו-40/50 ס״מ לקירות רחבים במיוחד.
  • השרטוט המפורט שיצרתם ימחיש לכם איך גודל התמונות יראה על הקיר. תוכלו לבדוק כמה גדלים בצורה דומה עד שתגיעו להחלטה הנכונה.

תמונות לחדרי ילדים באיור מקורי
מגוון התמונות שלנו באיור מקורי ובלעדי. האיורים מודפסים על נייר או קנבס עבים ואיכותים, בדיו פיגמנטי משובח המחזיק לאורך שנים, ומיועד לתנאי פנים, ללא שמש ישירה. התמונות ממוסגרות בעבודת יד במסגור אומנותי, בחיפוי פיויסי איכותי לצורך בטיחות ילדיכם. ניתן לרכוש את ההדפסים ללא מסגרות, בגדלים סטנדרטיים המתאימים למסגרות שיש באיקאה ובחנויות מסגרות אחרות. כל המוצרים הם made to order, ומוכנים לפי הזמנה. תוכלו לשלב בין איורים שונים כרצונכם. בנוסף ניתן לבצע התאמות אישיות בתשלום – שינוי גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים ועוד – הקליקו כאן להתאמות אישיות.

אם תרצו להתייעץ איתנו, אנחנו כאן בשבילכם – שלחו לנו הודעה במייל או בוואצאפ.