שירותי ייעוץ אישי, הדמיות והתאמות אישיות של האומנות

אנו מזמינים אתכם ליצור את העיצוב המדויק בשבילכם באמצעות שני שירותים מועילים: שירות ייעוץ אישי בהתאמת האומנות לחלל הכולל עד שתי הדמיות ללא עלות, ושירות התאמה אישית של האמנות, בעזרתו נוכל להתאים עבורכם גודל, פורמט, צבעוניות ועוד.

ייעוץ אישי והדמיות חינם

מתלבטים לגבי התאמת יצירות האומנות לחלל שלכם? רוצים לראות איך התמונות שאהבתם יראו על הקיר שלכם? נשמח לתת לכם המלצות ולערוך עבורכם הדמיות – שיתאימו בדיוק לסטייל ולחלל שלכם! שלחו לנו את הפרטים הבאים ותוכלו לשבת בנחת. ההדמיות יגיעו אליכם למייל ממש בקרוב!

ייעוץ ושתי הדמיות ראשונות הן ללא עלות.
הדמיה נוספת בעלות 30 ש״ח, בתשלום מראש בביט או באשראי טלפוני.

  מלאו את הפרטים הבאים עבור הייעוץ:


  מידע על החלל - ספרו לנו מה הסגנון והצבעוניות שתרצו בחלל, מידות הקיר והרהיטים הקרובים במידה וישנם, כמו ספה או שולחן. ציינו אם יש אתגרים כמו מזגן או חלון מעל ספה.

  יצירות האומנות עבור ההדמיות - צרפו לינקים ליצירות שאהבתם באתר, ציינו צבע מסגרת רצויה, ותקבלו עד שתי הדמיות ללא עלות. אם אתם לא בטוחים מה לבחור, אנו נתאים עבורכם שתי חלופות.

  צילום הקיר המיועד לתלייה - אנא צרפו צילום חזיתי (מלפנים), מואר היטב, הכולל כמה שיותר מהקיר וסביבתו

  צרפו צילום נוסף של החלל כדי להראות כיוון נוסף שלו או פרטים נוספים שישנם בו

  התאמה אישית של האומנות

  בחרתם איור ורציתם להתאים אותו לטעמכם ולצרכים שלכם? נשמח לבצע עבורכם התאמות אישיות של יצירות האמנות שלנו. השרות כולל שינוי בחומר (למשל הדפסה על נייר/קנבס), בפורמט (למשל ריבועי/מלבני/רוחבי/אורכי), התאמת גודל, שינויי גוונים, הוספת טקסטים וכן שליחת הדמיה במייל לאישורכם לפני הדפסה – ליצירת התאמה מושלמת לחלל שלכם! כאשר תגישו את הטופס, נחזור אליכם לגבי הפרטים והתשלום תוך 1-2 ימי עסקים.

  עלות התאמה אישית ליצירת אומנות אחת: 

  • בגודל עד 40/50 ס״מ – 40 ש״ח
  • בגודל 50/70 ס״מ ומעלה – 80 ש״ח
  • כולל הדמיה לאישור לפני הדפסה
  • התשלום בביט או באשראי טלפוני מראש