1. ראשי
  2. תמונות לחדר נוער

תמונות לחדר נוער

תמונות לחדר נוער מוסיפות יופי וחמימות לחדר, והופכים את חדרי ילדיכם לייחודיים, קסומים ומלאי השראה! חלק מהתמונות מתאימות לילדים צעירים וחלקם לבוגרים יותר. כל הפריטים באיור מקורי ובלעדי, ונעשו בעבודת יד ובהמון אהבה!

איך בוחרים תמונות לחדר נוער בגודל מתאים?

תמונות לחדר נוער יכולות להגיע בכמה גדלים וסוגי מסגרות. אפשר לבחור תמונה אחת, שתיים, שלוש תמונות, או סט תמונות שלם ליצירת קיר גלריה. ההמלצה מה לבחור תלויה במידות השטח עליו מתכננים לתלות.

אז איך תדעו כמה תמונות לתלות ומה הגודל המתאים ביותר? הכנו לכם שלבים שיעזרו לכם לבדוק זאת בקלות:

  • בוחרים את הקיר עליו תרצו לתלות את התמונות, ומודדים את מידות השטח הפנוי לתלייה. בעת המדידה, יש להתחשב באלמנטים צמודים לקיר שמגבילים את שטח התלייה, כמו מיטה, חלון, ארון, שולחן או מזגן.
  • משרטטים את הקיר והאלמנטים הצמודים לו לפי פרופורציה של 1:10, על מנת להקטין את האיור (או לפי פרופורציה אחרת שנוחה לכם).
  • מוסיפים ומשרטטים גם את התמונות שבחרתם, לפי אותה פרופורציה כמובן. שימו לב שאת משרטטים את התמונות לפי הגודל והפורמט שתרצו, ובמיקום שתרצו לתלות אותן. הגדלים הנפוצים ביותר לתמונות נוער הם: 21/30 ס״מ, 30/40 ס״מ, 40/50 ס״מ, ו-50/70 ס״מ לקירות רחבים במיוחד.
  • השרטוט המפורט שיצרתם ימחיש לכם איך גודל התמונות יראה על הקיר. תוכלו לבדוק כמה גדלים בצורה דומה עד שתגיעו להחלטה הנכונה.

תמונות לחדר נוער באיור מקורי
מגוון התמונות שלנו באיור מקורי ובלעדי. האיורים מודפסים על נייר או קנבס עבים ואיכותים, בדיו פיגמנטי משובח המחזיק לאורך שנים, ומיועד לתנאי פנים, ללא שמש ישירה. התמונות ממוסגרות בעבודת יד במסגור אומנותי, בחיפוי פיויסי איכותי לצורך בטיחות ילדיכם. ניתן לרכוש את ההדפסים ללא מסגרות, בגדלים סטנדרטיים המתאימים למסגרות שיש באיקאה ובחנויות מסגרות אחרות. כל המוצרים הם made to order, ומוכנים לפי הזמנה. תוכלו לשלב בין איורים שונים כרצונכם. בנוסף ניתן לבצע התאמות אישיות בתשלום – שינוי גודל, פורמט, צבעוניות, טקסטים ועוד – הקליקו כאן להתאמות אישיות.

אם תרצו להתייעץ איתנו, אנחנו כאן בשבילכם – שלחו לנו הודעה במייל או בוואצאפ.